Doprava a platba

Cena dopravného po celej Slovenskej republike činí 20 €.

Zásielku Vám doručí prepravná spoločnosť na zadanú adresu. V deň doručenia Vás bude kuriér kontaktovať a oznámi Vám približný čas doručenia.

Spôsoby platby

1. Dobierkou - Vašu objednávku zaplatíte v hotovosti vodičovi prepravnej spoločnosti pri jej doručení, poplatok 1,5 €.

2. Bankovým prevodom - obdržíte e-mail s inštrukciami, na aký účet a v akom termíne musíte nákup uhradiť. Sumu potom jednoducho prevediete pomocou platobného príkazu v internetovom bankovníctve.

3. Rýchlou online platbou.

4. Platbou kartou - Online platby pre nás zaisťuje platobná brána Comgate. Poskytovateľ služby, spoločnosť Comgate a.s. je licencovaná Platobná inštitúcia pôsobiaca pod dohľadom Českej národnej banky. Platby prebiehajúce cez platobnú bránu sú plne zabezpečené a všetky informácie sú šifrované. Ďalšie informácie a kontakty na www.comgate.cz.

Comgate, a.s.
Gočárova trieda 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

V rámci objednávky si v košíku môžete výnos pohodlne objednať podľa uvedených možností:

  • nemám záujem, vynesiem si sám (zadarmo)
  • kompletný výnos 1. poschodie (15 €)
  • kompletný výnos 2. poschodie (20 €)
  • kompletný výnos 3. poschodie (25 €)
  • kompletný výnos 4. poschodie (30 €)
  • kompletný výnos 5. poschodie a vyššie (40 €)

 

Vyhradzujeme si právo od zmluvy odstúpiť v prípade, že tovar nebude skladom u dodávateľa. Ak ste nám už tovar uhradili a nebudete si priať iný produkt z našej ponuky, budú Vám peniažky vrátené späť na Váš účet do 7 dní.

V prípade, že si zvolíte bankový prevod a my do 7 dní od objednávky neuvidíme celkovú čiastku na našom účte, objednávka bude stornovaná.

Zásielku si pri prevzatí nezabudnite prekontrolovať. Pokiaľ prevezmete zásielku, ktorá má viditeľne poškodený obal, spíšte s vodičom protokol o odovzdaní, že je obal poškodený + nezabudnite na fotografie. Pokiaľ nie je obal viditeľne poškodený, v poriadku prevezmite zásielku.