Barová stolička C-617 EKOKÔŽE čierna


Cena
92,25 €

Výrobca
SIGNAL

Kód produktu
SIL-KROC617

Hmotnosť
9 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 5
ks

Barová stolička zaujme vkusným jedinečným vzhľadom, vďaka ktorému sa stane ozdobou každého moderného interiéru. Za svoje estetické kvality a odolnú konštrukciu vďačí premyslenému designu a použitiu kvalitných materiálov. Štýlový strih a použitie klasických farieb umožňuje zladenie s mnohými interiérovými aranžmánmi. viac

Barová stolička zaujme vkusným jedinečným vzhľadom, vďaka ktorému sa stane ozdobou každého moderného interiéru. Za svoje estetické kvality a odolnú konštrukciu vďačí premyslenému designu a použitiu kvalitných materiálov. Štýlový strih a použitie klasických farieb umožňuje zladenie s mnohými interiérovými aranžmánmi. Bezpochyby poslúži pohodlie v každej vkusne zariadenej jedálni alebo štýlovo zariadenej modernej kuchyni. Odolná noha s guľatou základňou je vyrobená z chrómovanej ocele. Barová stolička má tiež možnosť nastavenia výšky sedadla. Ďalšou výhodou je praktická podnožka, o ktorú si pohodlne podložíme nohy.

Čalúnená je kvalitnou ekokožou. Ekokoža je syntetický materiál s povrchovou vrstvou polyuretánu, známy tiež ako koženka. Je veľmi príjemná na dotyk, nelepí, je vysoko odolná proti oderu, má výbornú pevnosť aj ťažnosť, skvele sa udržuje a čistí. Je teda veľmi vhodná aj pre alergikov.

Dodávané v demontovanom stave. Nosnosť stoličky je 100 kg, jej samotná váha 9,5 kg.

Rozmery:

  • výška 99/120 cm
  • výška sedu 65/86 cm
  • šírka 42 cm
  • hĺbka 42 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 99
Rozmery - výška sedu 65-86
Rozměry - hloubka sedu 42
Rozmery - šírka sedu 42
Rozmery - šírka 42