Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Barová stolička CHERRY H-2 sivá VELVET BLUVEL 14


Cena
113,89 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
SIL-CHERRYH2VCSZ

Hmotnosť
7.25 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 21 Sledovať dostupnosť
ks

Moderná čalúnená barová stolička, ktorá zaujme originálne prešitým operadlom. Pohodlie zaistí hrubé mäkké sedadlo, vďaka ktorému bude dlhšie sedenie pri káve vždy pohodlné. Celok je založený na pevnom kovovom ráme navrhnutom tak, aby bola stolička stabilná a odolná. viac

Moderná čalúnená barová stolička, ktorá zaujme originálne prešitým operadlom. Pohodlie zaistí hrubé mäkké sedadlo, vďaka ktorému bude dlhšie sedenie pri káve vždy pohodlné. Celok je založený na pevnom kovovom ráme navrhnutom tak, aby bola stolička stabilná a odolná. Barová stolička skvele doplní interiéry v loftovom, modernom a glamour štýle. Pri zariaďovaní kuchyne, obývacej miestnosti alebo jedálne je dôležité, aby stoličky boli dostatočne pohodlné a ladili so zvyškom vybavenia. Okrem vysokého komfortu a štýlu je prezentovaná čalúnená stolička aj kombináciou praktickosti a funkčnosti v elegantnej edícii.

Čalúnená je kvalitnou zamatovou látkou zvanou aksamit BLUVEL 14. Látkou veľmi príjemnou na dotyk, známou tiež ako velúr. Je hutný, odolný proti žmolkovaniu a utieraniu a tiež sa veľmi ľahko čistí. Látka sa jemne trbliece a ľahko mení odtieň v dôsledku prechádzania rukou po jej povrchu. Nohy sú z pevného kovu čiernej matnej farby.

Dodávané v demontovanom stave. Nosnosť stoličky je 110 kg, jej samotná váha 7,2 kg.

Rozmery:

  • výška 86 cm
  • výška sedu 60 cm
  • šírka 56 cm
  • celková hĺbka 42 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 95
Rozmery - výška sedu 66
Rozměry - hloubka sedu 40
Rozmery - šírka 56