Barová stolička COLIN B H-2 sivá VELVET BLUVEL 19


Cena
103,27 €

Výrobca
SIGNAL

Kód produktu
SIL-COLINBH2VCSZ

Hmotnosť
8.25 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 21 Sledovať dostupnosť
ks

Prepracovaný design barovej stoličky je stále populárny pre svoje dokonale profilované operadlo a pohodlné sedadlo, ktoré zaisťuje veľmi pohodlné používanie. Premyslený dizajn a zaujímavý štýl vytvára z tejto barovej stoličky nádherný kus nábytku, ktorý sa bude skvele vynímať ako v modernej domácnosti, tak aj v hoteloch a reštauráciách. viac

Prepracovaný design barovej stoličky je stále populárny pre svoje dokonale profilované operadlo a pohodlné sedadlo, ktoré zaisťuje veľmi pohodlné používanie. Premyslený dizajn a zaujímavý štýl vytvára z tejto barovej stoličky nádherný kus nábytku, ktorý sa bude skvele vynímať ako v modernej domácnosti, tak aj v hoteloch a reštauráciách. V každom z nich bude stolička pôsobiť veľmi esteticky a vkusne. Dizajn v súlade so súčasnými trendmi dodá vášmu interiéru módny a štýlový vzhľad. Vybavená stabilnou konštrukciou v podobe pevných kovových nôh čiermej farby.

Čalúnená je kvalitnou zamatovou látkou zvanou aksamit BLUVEL 14. Látkou veľmi príjemnou na dotyk, známou tiež ako velúr. Je hutný, odolný proti žmolkovaniu a utieraniu a tiež sa veľmi ľahko čistí. Látka sa jemne trbliece a ľahko mení odtieň v dôsledku prechádzania rukou po jej povrchu.

Dodávané v demontovanom stave. Nosnosť stoličky je 120 kg, jej samotná váha 8,2 kg.

Rozmery:

  • výška 88 cm
  • výška sedu 60 cm
  • šírka 48 cm
  • celková hĺbka 41 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 88
Rozmery - výška sedu 60
Rozměry - hloubka sedu 42
Rozmery - šírka 48