Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Barová stolička PAYSANE buk - výber z odtieňov - Odtiene morenia: Dub sonoma


Cena
89,80 €

Výrobca

Kód produktu
STI-PAYSANE-BAROVA-SONOMA

Hmotnosť
7 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Jelša
Jelša
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavo hnedá
Tmavo hnedá
Čerešňa
Čerešňa
Rustikal
Rustikal

Doručenie v rozmedzí 2 - 4 týždňov Sledovať dostupnosť
ks

Zariaďujete kuchyňu alebo jedálenský priestor a hľadáte k tomu tie správne vysoké stoličky? Alebo možno navrhujete trendy bar, kaviareň alebo reštauráciu? Ak áno, mohli by sa vám páčiť jedinečne navrhnuté barové stoličky PAYSANE. viac

Zariaďujete kuchyňu alebo jedálenský priestor a hľadáte k tomu tie správne vysoké stoličky? Alebo možno navrhujete trendy bar, kaviareň alebo reštauráciu? Ak áno, mohli by sa vám páčiť jedinečne navrhnuté barové stoličky PAYSANE. Sme jednoducho očarení touto vizuálnou ľahkosťou a dizajnérskym výkonom. Všade tam, kde je pohodlie, komfort a zaujímavý dizajn, sa tieto barové stoličky určite hodia. Stolička je vyrobená výhradne z prírodného bukového dreva.

Barová stolička má bezpečnú a profesionálne profilovanú opierku hlavy, ktorá správne podopiera chrbticu. Hlboké a široké sedadlo nábytku sa vyznačuje pohodlnou formou, vďaka ktorej sa budete cítiť naozaj pohodlne a spokojne. Stolička sa vyznačuje nadpriemernou stabilitou, ktorá zaisťuje bezpečnosť pri jeho používaní.

Tento model je dostupný v niekoľkých farbách, vďaka ktorým ho ľahko zladíte s prevládajúcim alebo plánovaným designom interiéru. Nosnosť stoličky je 130 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží. Hmotnosť stoličky 7 kg.

Rozmery:

  • výška 101 cm
  • výška sedu 72 cm
  • hĺbka 40 cm
  • šírka 44 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 101
Rozmery - výška sedu 72
Rozmery - hĺbka 40
Rozmery - šírka 44