Čalúnená posteľ ALESSIA šedá 90X200


Cena
422,49 €

Výrobca
SIGNAL

Kód produktu
SIL-ALESSIA90SZD

Hmotnosť
52.3 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 21 Sledovať dostupnosť
ks

Štýlová a praktická rozkladacia posteľ, ideálna do miestnosti pre deti, dospievajúcich a tiež aj do miestnosti pre hostí. Bočná posteľ je mimoriadne dekoratívna a je možné ju použiť aj ako pohovku. Prešívaná hlavová opierka navodzuje zmysel pre estetiku a dizajnový vzhľad interiéru. viac

Štýlová a praktická rozkladacia posteľ, ideálna do miestnosti pre deti, dospievajúcich a tiež aj do miestnosti pre hostí. Bočná posteľ je mimoriadne dekoratívna a je možné ju použiť aj ako pohovku. Prešívaná hlavová opierka navodzuje zmysel pre estetiku a dizajnový vzhľad interiéru. Táto čalúnená posteľ, ktorá skvele zapadne do klasického aj modernejšieho interiéru. Táto posteľ je skvelou alternatívou do malých bytov. Možnosť dodatočného miesta na spanie je v tejto situácii skvelým riešením. Za zmienku tiež stojí, že čalúnený nábytok je oveľa odolnejší voči oderu. To zase znamená, že aj po niekoľkých rokoch používania bude v dobrom stave. Kolieska umiestnené pod prídavnou spacou plochou umožňujú rýchlu prípravu lôžka, keď je to potrebné.

Posteľ má výsuvný šuplík s rámom, ktorý je možné využiť ako ďalšie miesto na spanie pre kamaráta či hosťa. Do spodnej časti sa zmestí matrac s maximálnym rozmerom 90x195x18 cm. Čalúnená je kvalitnou látkou šedej farby. Látkou veľmi príjemnú na dotyk. Posteľ obsahuje rám vyrobený z drevených lamiel. Matrac nie je súčasťou.

Pohodlný spánok pre dieťa je jednou z najdôležitejších vecí. Postieľka vám umožní nielen ozdobiť interiér, ale aj poskytnúť každému z vás pohodlný a zdravý odpočinok.

Rozmery:

  • dĺžka/hĺbka 214 cm
  • šírka 100 cm
  • výška 92 cm
  • rozmer horného matraca: 90x200 cm
  • rozmer dolného matraca: max 90x195x18 cm

Dodávané v demontovanom stave. Hmotnosť 52,3 kg.

Parametre
Rozmery - výška celková 92
Rozmery - hĺbka 214
Rozmery - šírka 100