Čalúnená posteľ ANDREA sivá/kovový rám 160x200


Cena
448,78 €

Výrobca
KK

Kód produktu
ANDREA_kovovy_ram

Hmotnosť
92 kg

Doručenie v rozmedzí 2 - 4 týždňov Sledovať dostupnosť
ks

Ústredným bodom každej spálne je pohodlná posteľ. Spríjemnite si svoj domov krásnym nábytkom. Posteľ decentne ozdobí miesto, kde odpočívate a spíte. Manželská posteľ sa bude skvele hodiť nielen do dvojlôžkovej spálne, ale aj do miestnosti pre hostí. viac

Posteľ s kovovým rámom je kus nábytku, ktorý musí mať takmer každý dom alebo byt. Mal by byť predovšetkým funkčný a pohodlný, ale to nie je všetko. Dokonalá posteľ, okrem toho, že plní svoje úlohy, musí splynúť so štýlom interiéru a ladiť s tamojšími dekoráciami. Zdá sa, že ľudia trávia takmer dve tretiny svojho života spánkom, väčšinou v posteli. Deň začíname a končíme v posteli. Preto musí byť jedným z prvkov vášho domova, do ktorého musíte investovať. Zaobstarať si posteľ, ktorá zodpovedá vášmu štýlu a požiadavkám na veľkosť, je zásadné.

Čalúnená posteľ nadchne svojim nádherným vzhľadom, je skutočným prínosom do vašej spálne. Výhodou tejto postele aj praktický úložný priestor. Súčasťou kovový rám s lamelami. Posteľ má elegantné a mäkké čelo, o ktoré sa môžete ľahko oprieť. Celá je potiahnutá kvalitnou zamatovou látkou. Látka RIVIERA 91 je na dotyk príjemne mäkká, jej štruktúra je jemná a takmer neviditeľná. Ľahko sa udržuje v čistote. Dodávané v demontovanom stave. Hmotnosť 92 kg.

Ústredným bodom každej spálne je pohodlná posteľ. Spríjemnite si svoj domov krásnym nábytkom. Posteľ decentne ozdobí miesto, kde odpočívate a spíte. Manželská posteľ sa bude skvele hodiť nielen do dvojlôžkovej spálne, ale aj do miestnosti pre hostí.

Rozmery:

  • dĺžka/hĺbka 212,5 cm
  • šírka 170 cm
  • výška predného čela 105 cm
  • pre rozmer matraca 160x200 alebo dvoch kusov 80x200
Parametre
Farba sivá
Spacia plocha 160x200
Šírka 170
Výška 105
Dĺžka 212,5