Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Čalúnená posteľ ASPEN II so zásuvkami sivá VELVET 160x200


Cena
647,41 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
SIL-ASPENIIVSZD

Hmotnosť
76 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 21 Sledovať dostupnosť
ks

Každý z nás sníva o luxusnom a pohodlnom odpočinku. V súčasnej dobe je spálňa v modernom štýle jedným z najčastejšie volených zariadení. Tento štýl je definovaný predovšetkým pojmy ako: funkčnosť, praktickosť, transparentnosť, čistota a minimalizmus. viac

Každý z nás sníva o luxusnom a pohodlnom odpočinku. V súčasnej dobe je spálňa v modernom štýle jedným z najčastejšie volených zariadení. Tento štýl je definovaný predovšetkým pojmy ako: funkčnosť, praktickosť, transparentnosť, čistota a minimalizmus. Posteľ zaujme na prvý pohľad neobvyklou formou. Výrobok vyniká masívnym prešívaným čelom potiahnutým mäkkým materiálom, ktorý pôsobí dojmom jedinečnej elegancie a štýlu. Prešívané čelo postele a prešívanie sú usporiadané do kosoštvorcového vzoru. To dodáva posteli exkluzívny design. Toto určite očarí mnoho ľudí. Vysoká opierka hlavy umožňuje blaženú relaxáciu aj v sede. Doplnkovým prvkom, ktorý nie je iba ozdobou, ale ovplyvňuje aj funkčnosť výrobku, sú pevné drevené nohy.

Posteľ je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, s najväčším dôrazom na detail. Posteľ je čalúnená zamatovou látkou bluvel 14. Látkou veľmi príjemnou na dotyk, známou tiež ako velúr. Je hutný, odolný proti žmolkovaniu a utieraniu a tiež sa veľmi ľahko čistí. Látka sa jemne trbliece a ľahko mení odtieň v dôsledku prechádzania rukou po jej povrchu. Drevené nožičky v prírodnom prevedení zaisťujú stabilitu. Súčasťou postele je rám z ohýbaných lamiel zasadených do pružných úchytov. Výhodou tohto modelu sú štyri šuplíky, do ktorých ľahko uložíte napríklad obliečky, vankúše alebo prikrývky. Určite vám preto pomôže udržať v spálni správny poriadok, bez ktorého sa len ťažko budete cítiť pohodlne. Matrac súčasťou postele nie je. Jedinečná priestranná čalúnená posteľ Vám poskytne dostatočný komfort na leňošenie a kvalitný spánok pre náročnom dni.

Rozmery:

  • dĺžka/hĺbka 219 cm
  • šírka 178 cm
  • výška predného čela 124 cm
  • výška zadného čela 39 cm
  • pre rozmery matraca 160x200
  • výška po spodnú lištu 5 cm
  • výška bočnice 31 cm
  • výška od roštu po horný okraj bočnice 7 cm

Dodávané v demontovanom stave. Hmotnosť 76 kg.