Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Čalúnená posteľ BARCELONA šedá 160x200


Cena
429,83 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
SIL-BARCELONA160SZ

Hmotnosť
65.5 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 56 Sledovať dostupnosť
ks

Posteľ bola vytvorená tak, aby zodpovedala modernému vkusu. Využíva nadčasový štýl a klasickú formu, ktoré sú spojené s harmóniou, útulnosťou a eleganciou. Široký rám a vysoká, kockovaná opierka hlavy jej dodáva jedinečný charakter. viac

Posteľ bola vytvorená tak, aby zodpovedala modernému vkusu. Využíva nadčasový štýl a klasickú formu, ktoré sú spojené s harmóniou, útulnosťou a eleganciou. Široký rám a vysoká, kockovaná opierka hlavy jej dodáva jedinečný charakter. Dokonalá posteľ, okrem toho, že plní svoje úlohy, musí splynúť so štýlom interiéru a ladiť s tamojšími dekoráciami. Ľudia trávia takmer dve tretiny svojho života spánkom, väčšinou v posteli, deň začíname a končíme v posteli. Preto musí byť jedným z prvkov vášho domova, do ktorého musíte investovať, práve kvalitnú posteľ. Zaobstarať si posteľ, ktorá zodpovedá vášmu štýlu a požiadavkám na veľkosť, je zásadné.

Posteľ je čalúnená kvalitnou látkou, ktorá pôsobí hladko na dotyk. Mäkkú opierku hlavy zdobí starostlivé precízne prešívanie. Drevené nožičky pôsobia štýlovo a zároveň sú odolné a zaisťujú stabilitu postele. Nezanedbateľnou výhodou je aj fakt, že príjemná látka pokrýva všetky okraje postele, vďaka čomu je jej používanie pohodlné. Posteľ obsahuje rám z pružinových lamiel zasadených do pružných úchytov. Dodatočný nosník vystužujúci stred rámu. Matrac nie je súčasťou.

Zaujímavý strih a použitie módnych farieb robí z postele ozdobu spálne. Skvele sa bude hodiť k modernému aj klasickému usporiadaniu interiéru.

Rozmery:

  • dĺžka/hĺbka 216 cm
  • šírka 168 cm
  • výška predného čela 94 cm
  • výška zadného čela 42 cm
  • pre rozmery matraca 160x200
  • výška po spodnú lištu 9 cm
  • výška bočnice 31 cm
  • výška od roštu po horný okraj bočnice 10 cm

Dodávané v demontovanom stave. Hmotnosť 76 kg.

Parametre
Farba sivá
Rozmery - hĺbka 216 cm
Rozmery - šírka 168 cm
Spacia plocha 160x200
Nosnosť 240 kg