Čalúnená stolička TADEÁŠ jaseň svetlý/Victoria 36


Cena
114,70 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
JRS-TAD-KRZ-JAS

Hmotnosť
10 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 28 Sledovať dostupnosť
ks

Drevené stoličky s čalúneným sedákom sa tešia veľkej a trvalej obľube po mnoho rokov a kraľujú mnohým domácnostiam. Bez jedálenskej stoličky si aj napriek jej cene nedokážeme predstaviť usporiadanie jedálne, kuchyne či obývacej miestnosti. viac

Drevené stoličky s čalúneným sedákom sa tešia veľkej a trvalej obľube po mnoho rokov a kraľujú mnohým domácnostiam. Bez jedálenskej stoličky si aj napriek jej cene nedokážeme predstaviť usporiadanie jedálne, kuchyne či obývacej miestnosti. Nezáleží na tom, v akom štýle je náš dom vyzdobený, pretože drevené stoličky s čalúneným sedákom sa hodia ku každému interiéru. Či už sú obklopené klasickým alebo moderným nábytkom, drevené stoličky budú vyzerať pôsobivo a atraktívne.

Tento nadčasový kus nábytku sa hodí do všetkých bytov – moderných aj staromódnych. Ide o elegantný nábytok. Ich vkusný, elegantný štýl dodáva interiérom jedinečný charakter. Farebné prevedenie je jaseň svetlý. Čalúnenie stoličky je z látky Victoria 36 tmavo hnedej farby. Pretože sú stoličky vyrobené z bukového masívu s povrchovou úpravou olejovskom, nemôže farebné prevedenie stoličky presne súhlasiť s rovnakým odtieňom odporúčaného sektora. Nosnosť 120 kg. Hmotnosť stoličky 10 kg.

Rozmery:

  • šírka 44 cm
  • výška 99 cm
  • hĺbka 54 cm
  • hĺbka sedu 40 cm
Parametre
Farba jaseň
Nosnosť
Materiál dřevo / masív, látka
Šírka 44
Výška 99
Dĺžka 40/54
Miestnosť jedáleň, kancelária, kuchyňa, obývačka

Príslušenstvo6