Cena
1 382,98 €

Výrobca

Kód produktu
plasti_DUMNASTROME

Hmotnosť
150 kg

Doručenie v rozmedzí 2 - 4 týždňov Sledovať dostupnosť
ks

Prvé roky života každého dieťaťa sú o hre, objavovaní sveta, učení a získavaní skúseností. Preto je tak dôležité poskytnúť mu pár hodín skutočného pohodlia, aby zregenerovalo sily a nabralo energiu na ďalší deň. viac

Prvé roky života každého dieťaťa sú o hre, objavovaní sveta, učení a získavaní skúseností. Preto je tak dôležité poskytnúť mu pár hodín skutočného pohodlia, aby zregenerovalo sily a nabralo energiu na ďalší deň. Aby ste také podmienky mohli splniť, určite sa nezaobídete bez kvalitnej detskej postele. Jedinečná detská posteľ originálneho vzhľadu je vhodná do každej detskej miestnosti. Netradičná detská posteľ vďaka veľkej ploche na spanie poskytne ideálne miesto na spanie a odpočinok. Neobvyklý tvar domu na strome z neho urobí namiesto dlhých hodín zábavy. Pevná, vybudovaná konštrukcia zaručuje bezpečné používanie. Použitie svetlíka a okien zaistí dostatočný prístup svetla. Možnosť montáže rebríka na ľubovoľnú stranu.

Posteľ je k dispozícii v 2 verziách (vašu voľbu potom napíšte do poznámky):

1) V prvej verzii ju možno používať ako tradičnú poschodovú posteľ. Matrace sú usporiadané v spodnej a hornej časti postele.

2) Druhá verzia je s jedným matracom umiestneným na hornej strane postele a spodná plocha bola zmenená na hraciu plochu. V tejto verzii, namiesto druhého matraca a rámu, sada obsahuje dve stoličky a stôl.

Vďaka univerzálnemu tvaru bude posteľ perfektná pre dievčatá i chlapcov. Akákoľvek možnosť montáže rebríka, rovnako ako voliteľné formy postelí, zaisťujú optimálne využitie priestoru miestnosti.

Posteľ je vyrobená z MDF dosky lakovanej ekologickými farbami bezpečnými pre deti. Nosnosť jedného lôžka je 100 kg. Posteľ dodáme kompletnú vrátane matraca. Matrac je vyrobený z tvrdej, nadýchanej netkanej textílie. Poťah matraca s detskými vzormi - môže sa líšiť od vyobrazenia na fotografiách. Rám tvoria drevené lamely 50x18 mm spojené páskou. Precízne spracovanie a kvalita použitých materiálov zaistí, že postieľka je veľmi odolná a kvalitná. Hmotnosť celej postele je 150 kg. Dodávané v demontovanom stave.

Rozmery:

  • dĺžka 205 cm
  • šírka 120 cm
  • výška 240 cm
  • rozmer matraca: 207x97x10