Cena
484,04 €

Výrobca

Kód produktu
plasti_FORMULE_YELLOW

Hmotnosť
95 kg

Doručenie v rozmedzí 2 - 4 týždňov Sledovať dostupnosť
ks

Závodné autá a emócie súvisiace s efektívnym zdolávaním dlhých vzdialeností sú často kľúčovým prvkom detských snov, snov a samozrejme každodennej zábavy. Každý vodič musí mať svoje vozidlo, ktoré bude inšpirovať a pomáhať rozvíjať jeho predstavivosť. viac

Závodné autá a emócie súvisiace s efektívnym zdolávaním dlhých vzdialeností sú často kľúčovým prvkom detských snov, snov a samozrejme každodennej zábavy. Každý vodič musí mať svoje vozidlo, ktoré bude inšpirovať a pomáhať rozvíjať jeho predstavivosť. Detská posteľ Formula je auto s krásnou modernou líniou a športovým charakterom. Takýto detský nábytok robí tým najmenším nevýslovnú radosť a je krásnym prvkom výzdoby ich miestnosti. Malí automobiloví fanúšikovia si môžu zaobstarať vytúžené „4 kolesá“ a užiť si krásne usporiadanie priestoru vo svojej miestnosti.

Postieľka je vybavená LED osvetlením napájaným batériami. Posteľ je vyrobená z nábytkovej dosky a púzdro je vyrobené z farebného akrylu. Posteľ sa predáva kompletný s matracom. Matrac je vyrobený z tvrdej nadýchanej netkanej textílie. Rozmery matraca - 200 cm x 90 cm, hrúbka 10 cm. Poťah matraca s detskými vzormi - môže sa líšiť od vyobrazenia. Drevený RÁM vyrobený z lamiel 50x18 mm spojených páskou. Rám aj celá posteľ bez problémov vydrží zaťaženie 100 kg, takže môžete bezpečne ležať s deťmi.

Rozmery:

  • šírka - 160 cm
  • výška - 67 cm
  • dĺžka - 220 cm
  • rozmery matraca 90x200
  • hrúbka matraca 10 cm