Jedálenská stolička PAYSANE masív buk - výber z odtieňov


Cena
51,03 €

Výrobca

Kód produktu
STI-PAYSANE-MASIV

Hmotnosť
6 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Jelša
Jelša
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavo hnedá
Tmavo hnedá
Dub
Dub
Čerešňa
Čerešňa
Rustikal
Rustikal
Orech
Orech
Wenge
Wenge

ks

Drevená stolička vás uchváti nielen skvelým spracovaním a vysokým komfortom používania, ale aj atraktívnym dizajnom. Stoličky nepochybne spríjemnia vaše každodenné stolovanie a pritiahnu pohľady všetkých návštevníkov pri honosných večierkoch hostí. viac

Drevená stolička vás uchváti nielen skvelým spracovaním a vysokým komfortom používania, ale aj atraktívnym dizajnom. Stoličky nepochybne spríjemnia vaše každodenné stolovanie a pritiahnu pohľady všetkých návštevníkov pri honosných večierkoch hostí. Stolička je vyrobená výhradne z prírodného bukového dreva. Masívne drevo je výnimočne trvanlivé a odolné proti mechanickému poškodeniu, čo zaručuje dlhé a pohodlné používanie. Klasická jedálenská drevená stolička je kombináciou elegantného vzhľadu a komfortu používania. Estetika spracovania v kombinácii s elegantným vzhľadom skvele zapadne ako do domácich priestorov, tak do rôznych typov reštaurácií či kaviarní. Svoje uplatnenie by splnila aj v hotelových priestoroch.

Tento model je dostupný v niekoľkých farbách, vďaka ktorým ho ľahko zladíte s prevládajúcim alebo plánovaným designom interiéru. Nosnosť stoličky je 130 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží. Hmotnosť stoličky 6 kg.

Rozmery:

  • výška 87 cm
  • výška sedu 46 cm
  • hĺbka 40 cm
  • šírka 44 cm