Jedálenská stolička PAYSANE zelená


Cena
64,50 €

Výrobca

Kód produktu
STI-PAYSANE-COLOR-ZELENA

Hmotnosť
6 kg

Doručenie v rozmedzí 2 - 4 týždňov Sledovať dostupnosť
ks

Jedálenská stolička je navrhnutá v jednoduchom štýle. Je spojením praktickosti a funkčnosti. Jedálenská stolička svojim štýlom a dizajnom sleduje aktuálne trendy, vďaka čomu zapadne do mnohých interiérov. viac

Jedálenská stolička je navrhnutá v jednoduchom štýle. Je spojením praktickosti a funkčnosti. Jedálenská stolička svojim štýlom a dizajnom sleduje aktuálne trendy, vďaka čomu zapadne do mnohých interiérov. Predstavuje pohodlného spoločníka pre príjemne strávené chvíľky s rodinou pri stole, je pevná, pohodlná a praktická na kratšie aj dlhšie posedenie. V kombinácii s ďalším nábytkom z našej ponuky pekne vyzerá a miestnosť získa neopakovateľné kúzlo. Stolička sa skvele hodí do kuchyne, jedálne aj obývacej miestnosti, vytvára atmosféru rodinného tepla a príjemných stretnutí s priateľmi. Jedálenská stolička je vyrobená z kvalitného prírodného bukového dreva. 

Nosnosť stoličky je 130 kg, jej samotná váha 6 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží.

Rozmery:

  • výška 87 cm
  • výška sedu 46 cm
  • šírka 44 cm
  • hĺbka sedu 40 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 87
Rozmery - výška sedu 46
Rozmery - hĺbka 40
Rozmery - šírka 44