Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Jedálenská stolička SIENA masív buk - výber z odtieňov


Cena
67,35 €

Výrobca

Kód produktu
STI-SIENA

Hmotnosť
6 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Jelša
Jelša
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavo hnedá
Tmavo hnedá
Čerešňa
Čerešňa

ks

Nábytok v klasickom štýle je stále veľmi obľúbený. Pokiaľ zariaďujete jedáleň a hľadáte skôr jednoduché designy, odporúčame drevenú stoličku SIENA. Stolička je vyrobená výhradne z prírodného bukového dreva. viac

Nábytok v klasickom štýle je stále veľmi obľúbený. Pokiaľ zariaďujete jedáleň a hľadáte skôr jednoduché designy, odporúčame drevenú stoličku SIENA. Stolička je vyrobená výhradne z prírodného bukového dreva. Masívne drevo je výnimočne trvanlivé a odolné proti mechanickému poškodeniu, čo zaručuje dlhé a pohodlné používanie. Klasická drevená stolička je vynikajúcou ponukou pre tých, ktorí hľadajú minimalistické vybavenie domácnosti. Tradičná forma zapadne takmer do každého aranžmá a vytvorí s ňou ucelený celok. Drevená chrbtová opierka poskytne ďalší komfort používania, pretože vám umožní relaxovať pri každodennom jedle alebo pri väčších stretnutiach s blízkymi. Stolička nájde svoje uplatnenie v domácom interiéri aj reštaurácii a kaviarni, do ktorých vnesie množstvo štýlu a elegancie.

Tento model je dostupný v niekoľkých farbách, vďaka ktorým ho ľahko zladíte s prevládajúcim alebo plánovaným designom interiéru. Nosnosť stoličky je 155 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží. Hmotnosť stoličky 6 kg.

Rozmery:

  • výška 90 cm
  • výška sedu 47 cm
  • hĺbka 41 cm
  • šírka 44 cm