Jedálenská stolička TRIX antická ružová

Cena
58,78 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
VER-KJ-TRIX2-RUCE

Hmotnosť
9 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 5
ks

Nádherná jedálenská stolička bude skvelým doplnkom Vašej jedálne, obývacej miestnosti alebo napríklad reštaurácie. Do miestnosti vnesie množstvo elegancie a kúzla, najmä do tých zariadených v modernom štýle. Vysoká kvalita spracovania uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. viac

Nádherná jedálenská stolička bude skvelým doplnkom Vašej jedálne, obývacej miestnosti alebo napríklad reštaurácie. Do miestnosti vnesie množstvo elegancie a kúzla, najmä do tých zariadených v modernom štýle. Vysoká kvalita spracovania uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. Stolička sa bude skvele vynímať pri každom stole, či už je okrúhly, štvorcový alebo obdĺžnikový. Stolička je spojením praktickosti a funkčnosti v elegantnom prevedení, ktorá určite poteší nielen Vás, ale aj Vašich hostí. Vyrobená z najkvalitnejších materiálov s dôrazom na tie najmenšie detaily, Vám bude slúžiť dlhú dobu.

Jedálenská stolička je čalúnená kvalitnou zamatovou látkou veľmi príjemnou na dotyk, známou tiež ako velúr. Je hutný, odolný proti žmolkovaniu a utieraniu a tiež sa veľmi ľahko čistí. Látka sa jemne trbliece a ľahko mení odtieň v dôsledku prechádzania rukou po jej povrchu. Stabilitu a odolnosť stoličky zaručujú nohy z ocele čiernej farby.

Dodávané v demontovanom stave. Nosnosť stoličky je 120 kg, jej samotná váha 9 kg.

Rozmery:

  • výška 86 cm
  • šírka 57 cm
  • hĺbka 60 cm
Parametre
Farba Růžová
Šírka 57
Výška 86
Dĺžka 60
Miestnosť jedáleň, kuchyňa
Material látka, kov

Príslušenstvo1

Alternatívne produkty8