Jedálenská stolička VENETA masív buk - výber z odtieňov


Cena
56,74 €

Výrobca

Kód produktu
STI-VENETA

Hmotnosť
6 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Jelša
Jelša
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavo hnedá
Tmavo hnedá
Dub
Dub
Čerešňa
Čerešňa
Rustikal
Rustikal
Wenge
Wenge

ks

Klasická jedálenská drevená stolička sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu bude hodiť do mnohých interiérov rôzneho charakteru. Jej univerzálna podoba sa bude kombinovať s klasickými aj modernými interiérmi a vytvorí harmonické usporiadanie. viac

Klasická jedálenská drevená stolička sa vďaka svojmu jedinečnému zloženiu bude hodiť do mnohých interiérov rôzneho charakteru. Jej univerzálna podoba sa bude kombinovať s klasickými aj modernými interiérmi a vytvorí harmonické usporiadanie. Skvele sa hodí do interiérov obývacích miestností, jedální, kaviarní a reštaurácií. Drevená chrbtová opierka so zvislými priečkami vám umožní relaxovať a absencia podrúčiek zaistí voľnosť použitia. Klasická jedálenská stolička, sedák masív. Odolná konštrukcia. Jedálenská stolička má bezpochyby mnoho predností - odolnosť, stabilitu, precízne spracovanie, funkcionalizmus a nádherný vzhľad.

Tento model je dostupný v niekoľkých farebných prevedeniach, vďaka ktorým ho ľahko zladíte s prevládajúcim alebo plánovaným dizajnom interiéru. Nosnosť stoličky je 155 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží. Hmotnosť stoličky 6 kg.

Rozmery:

  • výška 87 cm
  • výška sedu 47 cm
  • hĺbka 41cm
  • šírka 44 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 87
Rozmery - výška sedu 47
Rozmery - hĺbka 41
Rozmery - šírka 44
Nosnosť 155 kg