Zľava 15% na vybrané čalúnené postele len do 30.6.2024.

Jedálenská stolička VERONA masív buk - výber z odtieňov


Cena
60,41 €

Výrobca

Kód produktu
STI-VERONA

Hmotnosť
6 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
Buk
Buk
Jelša
Jelša
Dub sonoma
Dub sonoma
Tmavo hnedá
Tmavo hnedá
Čerešňa
Čerešňa
Rustikal
Rustikal

ks

Nádherná a pohodlná stolička sa vyznačuje nielen jedinečným tvarom, ale aj použitím tých najkvalitnejších materiálov. Profil nábytku je vyrobený z prírodného masívneho bukového dreva, čo zaručuje jeho životnosť a odolnosť proti poškodeniu. viac

Nádherná a pohodlná stolička sa vyznačuje nielen jedinečným tvarom, ale aj použitím tých najkvalitnejších materiálov. Jedálenská stolička je vyrobená z prírodného masívneho bukového dreva, čo zaručuje jeho životnosť a odolnosť proti poškodeniu. Minimalistický štýl a fantastický dizajn skvele fungujú v každej miestnosti zariadenej s vášňou. Predstavte si dnes, ako efektne by vyzerali stoličky Verona vo vašom interiéri. Každému priestoru dodá charakter ležérneho pohodlia s nádychom decentnej elegancie. Skvele ozdobí interiér kaviarne, zmrzlinárne alebo štýlového bistra. Všetko chutí lepšie v krásnom a pohodlnom prostredí.

Tento model je dostupný v niekoľkých farbách, vďaka ktorým ho ľahko zladíte s prevládajúcim alebo plánovaným designom interiéru. Nosnosť stoličky je 155 kg. Stoličky sú dodávané kompletné, takže nebudete strácať drahocenný čas ich montáží. Hmotnosť stoličky 6 kg.

Rozmery:

  • výška 87 cm
  • výška sedu 46 cm
  • hĺbka 41 cm
  • šírka 44 cm
Parametre
Rozmery - výška celková 87
Rozmery - výška sedu 47
Rozmery - hĺbka 41
Rozmery - šírka 44