Posteľ FLORA dub divoký 90x200


Cena
160,83 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
VER-FB-FLORA90

Hmotnosť
20 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 5
ks

Spálňa je dôležitou miestnosťou v dome, kde trávime veľa času a z ktorej čerpáme energiu. Výber postele je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíme pri zariaďovaní spálne urobiť. Často chceme spojiť moderný štýl s tradíciou. viac

Spálňa je dôležitou miestnosťou v dome, kde trávime veľa času a z ktorej čerpáme energiu. Výber postele je jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré musíme pri zariaďovaní spálne urobiť. Často chceme spojiť moderný štýl s tradíciou. Táto posteľ bola vytvorená presne na tento účel. Je dôkazom toho, že moderna môže byť hrejivá a klasická, pretože kombinácia kovu a dreva sa skvele hodí ako k najnovším trendom, tak k tradičným štylizáciám. Posteľ je možné skĺbiť ako s klasicky usporiadanou spálňou, tak aj s modernou miestnosťou. Vyznačuje sa aj vyvýšeným čelom, kedy poskytuje pohodlnú a stabilnú oporu, a to vám umožní odpočívať aj v sede. Zároveň tiež chráni múr pred ušpinením.

Postieľka je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú ako estetiku, tak praktickosť. Je vyrobená z kombinácie masívneho dreva vo farbe dub divoký a čiernej práškovo lakovanej ocele. Materiály spolu dokonale ladia a vytvárajú štýlovú a zároveň odolnú kompozíciu. Súčasťou postele je rám. Drevené lamely sú vsadené do kovového rámu postele. Matrac nie. Dodávané v demontovanom stave. Hmotnosť 20 kg.

Rozmery:

  • dĺžka/hĺbka 210 cm
  • šírka 96 cm
  • výška 84 cm
  • pre rozmery matraca 90x200
Parametre
Farba Dub
Nosnosť 120
Šírka 96
Výška 84
Dĺžka 210
Miestnosť spálňa
Material dřevo / masív, kov

Príslušenstvo1

Alternatívne produkty7