Výsuvná posteľ s úložným priestorom LIMO L16 jaseň/zelená


Cena
328,60 €

Výrobca
Casarredo

Kód produktu
DOL-LOR-L16-ZEL

Hmotnosť
77 kg

DORUČÍME DO (počet dní): 28 Sledovať dostupnosť
ks

Pohodlná posteľ je nevyhnutným prvkom každej detskej a mládežníckej miestnosti. Kolekcia LIMO obsahuje jednolôžko a dvojlôžko. Oba sú vybavené prídavným kontajnerom na lôžkoviny, vďaka čomu sú ešte funkčnejšie. viac

Pohodlná posteľ je nevyhnutným prvkom každej detskej a mládežníckej miestnosti. Kolekcia LIMO obsahuje jednolôžko a dvojlôžko. Oba sú vybavené prídavným kontajnerom na lôžkoviny, vďaka čomu sú ešte funkčnejšie. Táto posteľ nezaberie veľa miesta, ale po rozložení poskytuje ďalšiu plochu na spanie. Dobre sa preto uplatní aj v malých interiéroch, kde nie je miesto pre dve veľké postele. Stačí si zaobstarať pohodlný matrac. Posteľ obsahuje lamelový rošt. Konštrukcia je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Hrany sú navyše zakončené ABS dyhou odolnou voči jemným nárazom a drobným škrabancom. Farebné prevedenie je jaseň combria, predné dvierka majú farebnú dekoráciu - lemonka. Dekorácia je vytvorená z ABS pásky z PVC výraznej farby. Dodávame v demontovanom stave. Hmotnosť 77 kg.

Matrac je potrebné doobjednať, rozmery vrchného matraca - 200 x 80 cm, spodný môže byť len PUR matrac (výška max. 8 cm) - 195 x 80 cm.

Rozmery:

  • šírka 86 cm
  • výška 55,5 cm
  • dĺžka 203,5 cm
  • výška spodnej postele je 35 cm
  • zásuvka je na kolieskach 110 x 76 cm
Parametre
Farba jaseň
Nosnosť
Materiál LTD (lamino)
Šírka 86
Výška 55,5
Dĺžka 203,5
Miestnosť detská izba, spálňa, obývačka

Alternatívne produkty9