Hľadáte do svojho priestoru jedinečné doplnky, ktoré nielen zdôraznia jeho loftový charakter, ale aj splnia vaše očakávania z hľadiska kvality? Objavte kresielko K-544, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre vás. viac
Hľadáte do svojho priestoru jedinečné doplnky, ktoré nielen zdôraznia jeho loftový charakter, ale aj splnia vaše očakávania z hľadiska kvality? Objavte kresielko K-544, ktoré bolo vytvorené špeciálne pre vás.
Operadlo a sedák čalúnené ekokožou nielen zaručujú pohodlie pri používaní, ale tiež zjemňujú tvrdosť stoličky a robia ju útulnou. Konštrukcia z ohýbanej preglejky dodáva stoličke K-544 jedinečný dizajn, vďaka ktorému dokonale zapadá do loftového štýlu miestnosti a zdôrazňuje jej industriálny charakter.
Vyberte si stoličku K-544 a zvoľte kombináciu moderného designu, bezkonkurenčného pohodlia a atraktívne ceny pre vytvorenie jedinečnej atmosféry v interiéri. Potešte svojich hostí a dajte im pocit, že sú v skutočnom loftovom prístave. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 55 cm
- hĺbka: 55 cm
- výška: 77 cm
- výška sedu: 45 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 45 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |










