Kreslo GONZO 2 je spojením pohodlia a módy. Ďalšou výhodou je, že sedák je polstrovaný vysoko kvalitnou ekologickou kožou. Ide o vodeodolný a škvrnám odolný materiál – veľmi ľahko sa udržuje v čistote. viac
Kreslo GONZO 2 je spojením pohodlia a módy. Ďalšou výhodou je, že sedák je polstrovaný vysoko kvalitnou ekologickou kožou. Ide o vodeodolný a škvrnám odolný materiál – veľmi ľahko sa udržuje v čistote. Kreslo pre mládež GONZO 2 je vybavené naklápacím mechanizmom, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe a voľné hojdanie. Vďaka tomu je možné model prispôsobiť vašim požiadavkám. Základňa stoličky je vyrobená z ocele. Otočná stolička pre teenagera by mala byť nielen pohodlná, ale aj zaujímavo vyrobená. Dôležitú úlohu hrajú aj podrúčky, ktoré poskytujú pohodlnú oporu pre lakte. Kreslo GONZO 2 určite upúta pozornosť niekoho, kto ocenia klasický nábytok.
Vlastnosti produktu
- materiál: ekokoža,
- TILT mechanizmus,
- plynulé nastavenie výšky,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- voľné hojdanie,
- chrómová základňa,
- dve pevné podrúčky,
- nosnosť 90 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 90 kg
Rozmery:
- šírka: 53 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška: 98 - 110 cm
- výška sedu: 48 - 60 cm

| Farba | biela |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 98 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 41 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Nosnosť | 90 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |




