Kreslo FRESCO VELVET je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou ružovou zamatovou látkou, vďaka ktorej pôsobí mimoriadne vkusne a bude perfektnou voľbou do dievčenskej miestnosti. viac
Kreslo FRESCO VELVET je čalúnené jemnou a na dotyk príjemnou ružovou zamatovou látkou, vďaka ktorej pôsobí mimoriadne vkusne a bude perfektnou voľbou do dievčenskej miestnosti. Stolička využíva základný mechanizmus, ktorý umožňuje sedák otáčať a ľubovoľne nastavovať, čo uľahčuje jeho prispôsobenie výške dieťaťa a výške písacieho stola. Otočné kreslo FRESCO VELVET má profilované operadlo prechádzajúce v podrúčky zaisťujúce pohodlie pri sedení. Prezentované pohodlné kreslo je vybavené plastovými kolieskami.
Vlastnosti produktu
- detské otočné kreslo čalúnené zamatovou látkou,
- ružová farba,
- základný mechanizmus,
- nastaviteľná výška sedadla hore a dole,
- vrátane koliesok,
- nosnosť 100 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 57 cm
- hĺbka: 55 cm
- výška: 79 - 89 cm
- výška sedu: 43 - 53 cm

| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 79 cm, 89 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 44 cm |
| Šírka sedu | 41 cm |
| Šírka | 57 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 55 cm |






















