S potešením vám predstavujeme otočnú stoličku PANCO pre deti. PANCO je vynikajúcou voľbou pre najmladších užívateľov, kombinuje pohodlie, funkčnosť a bezpečnosť. viac
S potešením vám predstavujeme otočnú stoličku PANCO pre deti. PANCO je vynikajúcou voľbou pre najmladších užívateľov, kombinuje pohodlie, funkčnosť a bezpečnosť. Vybavená základným mechanizmom, nastaviteľnou výškou a hĺbkou chrbtovej opierky a nastaviteľnou podnožkou zaisťuje maximálne pohodlie pri používaní.
Vďaka týmto funkciám je možné stoličku PANCO ľahko prispôsobiť potrebám dieťaťa, poskytuje ergonomickú podporu a pohodlie pri každodenných činnostiach.
Nosnosť:
- 70 kg
Rozmery:
- šírka: 58 cm
- hĺbka: 77 cm
- výška: 88-100 cm
- výška sedu: 47-59 cm
Materiál:
- tkanina
- polypropylén
- gumové kolieska
Dodatočné informácie:
- základný mechanizmus
- nastaviteľná výška operadla
- nastaviteľná hĺbka operadla
- nastaviteľná opierka nôh

Parametre
| Farba | ružová |
|---|---|
| Výška | 88 cm, 100 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 45 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Nosnosť | 70 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 77 cm |
Stiahnúť
Bezpečnostné pokyny pre používanie kancelárske stoličky.pdf (pdf, 30.4 kB)