Herná počítačová stolička BERKEL má TILT mechanizmus, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla a aretáciu operadla vo zvislej polohe. Tento mechanizmus taktiež umožňuje hojdanie a otáčanie. viac
Herná počítačová stolička BERKEL má TILT mechanizmus, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla a aretáciu operadla vo zvislej polohe. Tento mechanizmus taktiež umožňuje hojdanie a otáčanie. Herná stolička poskytne pohodlie pri práci pri počítači alebo pri hraní hier. Otočné kreslo je čalúnené sivou membránovou látkou a čiernou ekokožou, vďaka čomu pôsobí moderne so športovým akcentom. Kancelárska stolička má pevné podrúčky, ktoré vám umožnia pohodlne si oprieť ruky a uvoľniť svaly ramien a paží. Pevná krížová základňa z čierneho plastu je vybavená sadou koliesok, ktoré umožňujú premiestňovanie.
Vlastnosti produktu
- kreslo čalúnené membránovou látkou a ekokožou,
- farba čierna/sivá,
- pevné podrúčky,
- TILT mechanizmus,
- plynulé nastavenie výšky kresla,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- voľné hojdanie,
- základňa z plastu,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 63 cm
- výška: 108 - 117 cm
- výška sedu: 44 - 53 cm

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 108 cm, 117 cm |
| Výška sedu | 44 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |



