Kreslo BAFFIN využíva farby, ktoré sú módne pri herných stoličkách, ktoré oslovia milovníkov hier a ľahko sa hodia na dekoráciu kancelárie. viac
Kreslo BAFFIN je čalúnené mäkkou ekokožou, ktorá dodáva komfort používania aj pri mnohohodinovom sedení pri počítači. Navyše je možné vďaka TILT mechanizmu otáčať, hojdať, aretovať operadlo vo zvislej polohe, nastaviť výšku sedadla a mäkké podrúčky poskytujú oporu pažiam. To podporuje správne vyrovnanie chrbtice počas dlhých hodín strávených v sede. Operadlo kresla je vyrobené z perforovanej ekokože s malými otvormi uľahčujúcimi prúdenie vzduchu, čo zabraňuje prilepeniu tela k stoličke a mäkký vankúš poskytuje oporu hlavy. Stabilná päťramenná základňa stoličky je vybavená plastovými kolieskami určenými na koberce.
Kreslo BAFFIN využíva farby, ktoré sú módne pri herných stoličkách, ktoré oslovia milovníkov hier a ľahko sa hodia na dekoráciu kancelárie.
Vlastnosti produktu:
- operadlo a sedák čalúnené ekokožou,
- TILT mechanizmus,
- nastaviteľná výška sedadla,
- možnosť aretácie operadla,
- možnosť hojdania,
- mäkké podrúčky,
- vrátane plastových koliesok,
- možnosť dokúpenia koliesok s pogumovaním,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 110 - 118 cm
- výška sedu: 48 - 59 cm

| Farba | čierna, červená |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 118 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 59 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |



