Hľadáte otočné kreslo? Oceňujete jedinečný dizajn a vysokú kvalitu spracovania? Máme pre vás skvelú ponuku – herné kreslo JENSEN! viac
Hľadáte otočné kreslo? Oceňujete jedinečný dizajn a vysokú kvalitu spracovania? Máme pre vás skvelú ponuku – herné kreslo JENSEN!
Pevná konštrukcia prezentovanej stoličky zaručuje nielen odolnosť, ale aj výnimočný komfort aj pri dlhej pracovnej dobe alebo hraní hier. Model JENSEN je bezpochyby funkčným a praktickým kusom nábytku, ktorý dobre poslúži pri každodennej práci v kancelárii aj v domácich kanceláriách. Kreslo JENSEN je pohodlným miestom na prácu a elegantným doplnkom, ktorý zdôrazňuje prestíž a štýl interiéru a zároveň poskytuje optimálne podmienky pre efektívny výkon profesijných povinností.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 115-125 cm
- výška sedu: 43-53 cm
Materiál:
- tkanina
- polypropylén
- gumové kolieska
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus
- dodávané v demontovanom stave

| Farba | čierna, červená, sivá |
|---|---|
| Výška | 115 cm, 125 cm |
| Výška sedu | 43 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 51 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |
