Čalúnené kreslo K392 sa bude skvele hodiť do interiéru v rustikálnom štýle. Krásne sa bude hodiť k čiernemu alebo sklenenému stolu a vytvorí v interiéri úžasnú atmosféru. viac
Čalúnené kreslo K392 sa bude skvele hodiť do interiéru v rustikálnom štýle. Krásne sa bude hodiť k čiernemu alebo sklenenému stolu a vytvorí v interiéri úžasnú atmosféru. Čalúnené kreslo K392 VELVET je čalúnené zamatovou látkou, preslávenou svojim lesklým fleecom a neuveriteľnou mäkkosťou, vďaka ktorej je už roky spájaná s eleganciou a luxusom. Stolička vyniká vďaka použitiu dvojitých farieb - tmavo šedá vo vnútri a hnedá zvonku, čo ju robí mimoriadne atraktívnou. Jej stabilitu zaisťujú 4 nohy vyrobené z odolnej ocele s práškovým nástrekom, vďaka čomu je odolný proti mechanickému poškodeniu a korózii. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 82 cm
- výška sedu 48 cm
- šírka 53 cm
- hĺbka 60 cm

| Farba | hnedá, sivá |
|---|---|
| Výška | 82 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 44 cm |
| Šírka sedu | 41 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |








