Béžová stolička K377 je profilovaný model, ktorý zapadne do priestoru modernej obývacej miestnosti. Zaoblené hrany konštrukcie dodávajú celému aranžmá útulný charakter. viac
Béžová stolička K377 je profilovaný model, ktorý zapadne do priestoru modernej obývacej miestnosti. Zaoblené hrany konštrukcie dodávajú celému aranžmá útulný charakter. Vysoké operadlo je kombinované s praktickými podrúčkami, vďaka ktorým stolička ponúka komplexnú podporu chrbtice - ani dlhodobé používanie nespôsobí žiadne nepohodlie. Vnútorná časť modelu K377 je decentne prešívaná, čo v kombinácii s béžovou farbou vytvorí v obývacej miestnosti priateľskú atmosféru napomáhajúcu relaxácii po náročnom dni. Nábytok do modernej obývacej miestnosti je umiestnený na stabilnej základni z čiernej práškovo lakovanej ocele. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 81 cm
- výška sedu 49 cm
- šírka 60 cm
- hĺbka 62 cm

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 81 cm |
| Výška sedu | 49 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 42 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |












