Zamatová stolička K386 s oporom v tvare mušle sa skvele hodí do moderných interiérov. Čalúnené kreslo K386 je čalúnené tmavo zelenou zamatovou látkou, ktorá je výnimočne mäkká. viac
Zamatová stolička K386 s oporom v tvare mušle sa skvele hodí do moderných interiérov. Čalúnené kreslo K386 je čalúnené tmavo zelenou zamatovou látkou, ktorá je výnimočne mäkká a jemná av závislosti od usporiadania chlpov sa mení odtieň materiálu. Nohy sú vyrobené z práškovo lakovanej ocele, zaisťujúce stabilitu a trvanlivosť nábytku. Vďaka kombinácii zelenej a čiernej je stolička ideálna pre rustikálne aj očarujúce interiéry, pričom každému dodáva eleganciu. Dodávame v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 84 cm
- výška sedu 48 cm
- šírka 60 cm
- hĺbka 58 cm

| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 84 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 44 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 60 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 58 cm |










