Stolička K429 je krásne a mimoriadne pohodlné kreslo čalúnené luxusnou a elegantnou tmavo zelenou zamatovou látkou. Zamat je cenený predovšetkým pre svoje atraktívne vizuálne kvality a tiež mimoriadnu mäkkosť a jemnosť na dotyk. viac
Stolička K429 je krásne a mimoriadne pohodlné kreslo čalúnené luxusnou a elegantnou tmavo zelenou zamatovou látkou. Zamat je cenený predovšetkým pre svoje atraktívne vizuálne kvality a tiež mimoriadnu mäkkosť a jemnosť na dotyk. Zamat je materiál, ktorý v závislosti od usporiadania chĺpkov dáva o niečo tmavší alebo svetlejší odtieň danej farby. Navyše sa táto látka jemne leskne na slnku. Čalúnené operadlo stoličky má prešívanie, ktoré ešte podčiarkuje jej krásu. Podrúčky vám umožnia pohodlne si oprieť ruky pri sedení. Kostra stolička K429 je vyrobená z čiernej práškovo lakovanej ocele. Nohy sú zakončené plastovými nožičkami, ktoré zabraňujú poškriabaniu podlahy. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 80 cm
- výška sedu 51 cm
- šírka 58 cm
- hĺbka 53 cm

| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 80 cm |
| Výška sedu | 51 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 40 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 53 cm |
















