Kresielko K430 je krásna a pohodlná stolička čalúnená tmavo zelenou zamatovou látkou. Zamat je cenený predovšetkým pre svoje atraktívne vizuálne kvality a tiež mimoriadnu mäkkosť a jemnosť na dotyk. viac
Kresielko K430 je krásna a pohodlná stolička čalúnená tmavo zelenou zamatovou látkou. Zamat je cenený predovšetkým pre svoje atraktívne vizuálne kvality a tiež mimoriadnu mäkkosť a jemnosť na dotyk. Zamat je materiál, ktorý v závislosti od usporiadania chĺpkov dáva o niečo tmavší alebo svetlejší odtieň danej farby. Navyše sa táto látka jemne leskne na slnku. Čalúnené operadlo stoličky má z vonkajšej strany ozdobné prešívanie, ktoré ešte viac podčiarkuje krásu stoličky. Tvarovaná chrbtová opierka plynule prechádza do podrúčiek, ktoré vám umožnia pohodlne si oprieť ruky pri sedení. Kostra stolička K430 je vyrobená z ocele s čiernou práškovou farbou. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška 77 cm
- výška sedu 48 cm
- šírka 61 cm
- hĺbka 54 cm

| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 77 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 61 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 54 cm |














