Objavte kombináciu štýlu, pohodlia a funkčnosti s našou elegantnou otočnou stoličkou K576 v decentnej béžovej farbe. Je ideálnou voľbou ako pre obývací, tak aj jedálenský stôl, kde záleží nielen na estetike, ale aj na každodennom pohodlí. viac
Objavte kombináciu štýlu, pohodlia a funkčnosti s našou elegantnou otočnou stoličkou K576 v decentnej béžovej farbe. Je ideálnou voľbou ako pre obývací, tak aj jedálenský stôl, kde záleží nielen na estetike, ale aj na každodennom pohodlí.
Vyrobené z vysoko kvalitnej tkaniny s textúrou príjemnou na dotyk, ponúka pohodlie aj pri dlhých jednaniach pri stole. Stabilnú základňu zaisťujú oceľové nohy s práškovým nástrekom, ktoré zaručujú odolnosť a moderný vzhľad.
Vďaka otočnej funkcii zvyšuje kreslo voľnosť pohybu, čo z neho robí mimoriadne praktické a pohodlné riešenie. Neutrálny béžový odtieň prináša do interiéru teplo a eleganciu, harmonicky sa snúbi s najrôznejšími aranžmánmi.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka 54 cm
- hĺbka 60 cm
- výška 85 cm
- výška sedu 47 cm
Táto otočná stolička je nielen pohodlná, ale aj štýlový doplnok, ktorý podčiarkne charakter vašej jedálne alebo obývacej miestnosti. Dodávaná v demontovanom stave.

| Farba | béžová |
|---|---|
| Výška | 85 cm |
| Výška sedu | 47 cm |
| Hĺbka sedu | 42 cm |
| Šírka sedu | 54 cm |
| Šírka | 54 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |


















