Stolička K588 je kombináciou ergonomického pohodlia a elegantného dizajnu, ktorý dodá každému interiéru jedinečný charakter. Otočné sedadlo umožňuje slobodu pohybu, takže je ideálnou voľbou ako do jedální, tak do kancelárskych priestorov. Vďaka otočnému dizajnu sa každý okamih pri stole stane ešte pohodlnejším. viac
Stolička K588 je kombináciou ergonomického pohodlia a elegantného dizajnu, ktorý dodá každému interiéru jedinečný charakter. Otočné sedadlo umožňuje slobodu pohybu, takže je ideálnou voľbou ako do jedální, tak do kancelárskych priestorov. Vďaka otočnému dizajnu sa každý okamih pri stole stane ešte pohodlnejším.
Jemná elegancia a precíznosť spracovania. Stolička čalúnená zamatovou látkou HLR ponúka povrch príjemný na dotyk a vysokú odolnosť pri každodennom používaní. Oceľová podnož s práškovým nástrekom dodáva stabilitu a podčiarkuje jej moderný štýl.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka 55 cm
- hĺbka 60 cm
- výška 82 cm
- výška sedu 50 cm

Stolička je dodávaná v demontovanom stave. Pevná konštrukcia z kvalitnej ocele a odolné čalúnenie zaručujú dlhú životnosť nábytku. Univerzálna farba robí stoličku vhodnú do moderných aj klasických interiérov a dodávajú im jedinečný charakter.
| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 82 cm |
| Výška sedu | 50 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 42 cm |
| Šírka | 55 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |
















