Stolička K508 je kus nábytku, ktorý zaujme svojim jedinečným designom. Profilované operadlo je vyrobené z technoratanu v podobe viedenského výpletu a je osadené v ráme z práškovo lakovanej čiernej ocele. viac
Stolička K508 je kus nábytku, ktorý zaujme svojim jedinečným designom. Profilované operadlo je vyrobené z technoratanu v podobe viedenského výpletu a je osadené v ráme z práškovo lakovanej čiernej ocele. Sedák stoličky je potiahnutý tmavo zelenou zamatovou látkou, ktorá sa na slnku krásne trblieta a dodáva nábytku eleganciu a šarm. Základ jedálenskej stoličky tvoria štyri nohy z čiernej práškovo lakovanej ocele, ktoré zaisťujú stabilitu a odolnosť nábytku. Čalúnené kreslo dokonale zapadá do boho štýlu a vytvára zaujímavú kombináciu s ďalšími dizajnovými prvkami. Nie je to len funkčný kus nábytku, ale aj hodnotný dekoratívny prvok, ktorý miestnosti dodá charakter a osobitosť. Stolička K508 vďaka svojmu jedinečnému vzhľadu upúta pozornosť a stane sa ozdobou každého interiéru. Vyžaduje montáž.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- výška: 78 cm
- výška sedu: 48 cm
- šírka: 54 cm
- hĺbka: 57 cm

| Farba | zelená |
|---|---|
| Výška | 78 cm |
| Výška sedu | 48 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 54 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 53 cm |






