Kreslo CALVANO je mimoriadne elegantné kancelárske kreslo čalúnené vo vnútornej časti v odtieni svetlo hnedej, korpus kresla potom v tmavo hnedej farbe. Stolička disponuje mechanizmom MULTIBLOCK. viac
Kreslo CALVANO je mimoriadne elegantné kancelárske kreslo čalúnené svetlo a tmavo hnedou ekokožou. Stolička disponuje mechanizmom MULTIBLOCK, ktorý umožňuje voľné hojdanie, synchrónny pohyb sedadla a operadla a tiež ich aretáciu vo zvolenej polohe. Funkcia Anti-Shock zabraňuje nárazu operadla do chrbta pri uvoľnení zámku. Čalúnenie z ekokože sa ľahko udržuje v čistote.
Kreslo CALVANO svojim štýlom odkazuje do obchodných priestorov a je ideálne ako do kancelárie, tak do domácej kancelárie. Prezentovaná kancelárska stolička zaručuje pohodlnú prácu pri počítači, má čalúnené podrúčky, ktoré poskytujú voľnú oporu našim rukám pri práci. Konštrukcia stoličky unesie hmotnosť až 100 kg.
Vlastnosti produktu
- kancelárska stolička čalúnená ekokožou,
- mechanizmus MULTIBLOCK,
- synchrónny pohyb sedadla a operadla,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- funkcie Anti-Shock,
- nastaviteľná výška sedadla,
- mäkká opierka hlavy,
- pohodlné podrúčky,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 73 cm
- hĺbka: 73 cm
- výška: 120 - 130 cm
- výška sedu: 45 - 52 cm

| Farba | hnedá |
|---|---|
| Výška | 130 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 42 cm, 52 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 73 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 73 cm |





