Kreslo CARLOS je moderné a mimoriadne elegantné kancelárske kreslo, ktoré sa vďaka svojim funkciám dokonale prispôsobí vašim potrebám. Má priestranný, pohodlný sedák a ergonomické, profilované operadlo, ktoré poskytuje oporu chrbtu a zároveň poskytuje oporu bedrovej chrbtici. viac
Kreslo CARLOS je moderné a mimoriadne elegantné kancelárske kreslo, ktoré sa vďaka svojim funkciám dokonale prispôsobí vašim potrebám. Má priestranný, pohodlný sedák a ergonomické, profilované operadlo, ktoré poskytuje oporu chrbtu a zároveň poskytuje oporu bedrovej chrbtici. Táto stolička je vybavená mechanizmom TILT, teda hojdacím mechanizmom spájajúcim sedák so zdvihákom a základňou. Umožňuje nastaviť stoličku do vhodnej výšky, voľné, relaxačné hojdanie a uzamknúť operadlo v najpohodlnejšej pracovnej polohe. Ďalšie pohodlie poskytujú tvarované podrúčky, ktoré poskytujú oporu pažiam. Kreslo CARLOS je vybavené sadou pogumovaných koliesok. Tieto kolieska sú perfektné na tvrdé povrchy bez poškriabania.
Vlastnosti produktu:
- sedák a operadlo z perforovanej eko kože,
- regulovaná vysoká,
- kríž vyrobený z plastu,
- TILT mechanizmus,
- vybavená gumovanými kolieskami,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 135 kg
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 106 - 114 cm
- výška sedu: 43 - 51 cm

| Farba | hnedá |
|---|---|
| Výška | 106 cm, 114 cm |
| Výška sedu | 51 cm, 43 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 48 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 135 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |



