Počítačová stolička CHRONO má unikátne tvarované operadlo, mäkké sedadlo a nastaviteľnú opierku hlavy. Kreslo je čalúnené čiernou látkou a bielou ekokožou. Látka zaisťuje dobrú priedušnosť a vysokú odolnosť a ekokoža je elegantným akcentom, ktorý sa ľahko čistí. viac
Počítačová stolička CHRONO má unikátne tvarované operadlo, mäkké sedadlo a nastaviteľnú opierku hlavy. Kreslo je čalúnené čiernou látkou a bielou ekokožou. Látka zaisťuje dobrú priedušnosť a vysokú odolnosť a ekokoža je elegantným akcentom, ktorý sa ľahko čistí. Tvarovaná chrbtová opierka poskytuje dostatočnú oporu chrbtu v bedrovej časti a svaly v tejto oblasti sú uvoľnené. Podrúčky použité v kresle majú mäkké vypchávky, vďaka ktorým sú paže pohodlne polohované a svaly paží a ramien nie sú napäté. Biela základňa je dodávaná so sadou plastových koliesok. Mechanizmus MULTIBLOCK spája základňu so sedadlom a poskytuje množstvo užitočných funkcií, ako je zmena výšky sedu, aretácia operadla, hojdanie v kresle a otáčanie o 360 stupňov.
Vlastnosti produktu
- moderná kancelárska stolička,
- operadlo a sedák čalúnené látkou a ekokožou,
- mechanizmus MULTIBLOCK,
- nastaviteľná výška sedadla,
- možnosť aretácie operadla v pracovnej polohe,
- možnosť hojdania,
- podrúčky s mäkkými podložkami,
- základňa vybavená plastovými kolieskami,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 65 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 120 - 128 cm
- výška sedu: 45 - 53 cm

| Farba | biela, čierna |
|---|---|
| Výška | 128 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 53 cm |
| Šírka sedu | 51 cm |
| Šírka | 65 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 70 cm |




