Kancelárske kreslo FIDEL s minimalistickým dizajnom je potiahnuté jemnou zamatovou látkou, ktorá sa na slnku ľahko trbliece a nenápadne mení svoj odtieň v závislosti od usporiadania chĺpkov. viac
Kancelárske kreslo FIDEL s minimalistickým dizajnom je potiahnuté jemnou zamatovou látkou, ktorá sa na slnku ľahko trbliece a nenápadne mení svoj odtieň v závislosti od usporiadania chĺpkov. Kreslo je vybavené pohodlnými podrúčkami potiahnutými zamatom, ktoré umožňujú pohodlné opretie rúk pri sedení. Základňa kresla je vyrobená z čierneho kovu a vybavená plastovými kolieskami. Kancelárske kreslo FIDEL má pokročilý TILT mechanizmus, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla, sklonu operadla, otáčania okolo svojej osi a hojdania. Takéto riešenia nielen zlepšujú efektivitu práce, ale taktiež zaisťujú pohodlie pri dlhej práci na počítači.
Vlastnosti produktu
- čalúnená sivým zamatom,
- mechanizmus TILT,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- možnosť hojdania,
- nastaviteľná výška sedadla,
- čalúnené podrúčky,
- vrátane plastových koliesok,
- nosnosť 100 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 62 cm
- hĺbka: 56 cm
- výška: 81 - 91 cm
- výška sedu: 47 - 57 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 91 cm, 81 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 43 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 62 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 56 cm |




