Kancelárska stolička GILBERTO je extrémne ergonomická kancelárska stolička, ktorá odstráni bolesti chrbta a zaistí pohodlie pri práci alebo štúdiu. Hlavová aj chrbtová opierka sú čalúnené vzdušnou sieťovinou. viac
Kancelárska stolička GILBERTO je extrémne ergonomická kancelárska stolička, ktorá odstráni bolesti chrbta a zaistí pohodlie pri práci alebo štúdiu. Hlavová aj chrbtová opierka sú čalúnené vzdušnou sieťovinou. Sieťovina umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu, čo znižuje pocit tepla v teplých dňoch. Sedák je čalúnený membránovou látkou. Kreslo má nastaviteľnú opierku hlavy a podrúčky. Kreslo GILBERTO má synchrónny mechanizmus umožňujúci plynulé nastavenie výšky a hĺbky sedadla. Pomocou mechanizmu môžete tiež zaaretovať chrbtovú opierku v niekoľkých polohách. Mechanizmus prispôsobuje silu náklonu operadla váhe používateľa.
Vlastnosti produktu:
- opierka hlavy a chrbta čalúnená sieťovinou,
- sedák čalúnený membránovou tkaninou,
- synchrónny mechanizmus,
- nastavenie výšky opierky hlavy,
- nastavenie hĺbky a výšky sedu,
- nastavenie výšky operadla,
- nastaviteľné podrúčky,
- základňa z hliníka,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 120 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 70 cm
- výška: 121 - 129 cm
- výška sedu: 45 - 53 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 121 cm, 129 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Šírka sedu | 65 cm |
| Šírka | 70 cm |
| Nosnosť | 120 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 64 cm |




