Kancelárska stolička GOLIAT je veľmi pohodlná a ergonomická stolička, ktorá pomáha znižovať bolesti chrbta a zaisťuje pohodlie pri práci alebo štúdiu. Kreslo je otočné a čalúnené sieťovinou, ktorá zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu. viac
Kancelárska stolička GOLIAT je veľmi pohodlná a ergonomická stolička, ktorá pomáha znižovať bolesti chrbta a zaisťuje pohodlie pri práci alebo štúdiu. Kreslo je otočné a čalúnené sieťovinou, ktorá zaisťuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a pomáha znižovať pocit tepla v teplých dňoch. Kreslo má navyše nastaviteľnú opierku hlavy a podrúčky a jeho základňa je vyrobená z kovu. Kreslo GOLIAT je vybavené synchrónnym mechanizmom, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky a hĺbky sedadla a taktiež umožňuje aretáciu operadla v niekoľkých polohách. Mechanizmus prispôsobuje silu náklonu operadla váhe používateľa.
Vlastnosti produktu:
- otočná kancelárska stolička,
- čalúnená sieťovinou,
- synchrónny mechanizmus,
- nastavenie výšky opierky hlavy,
- nastavenie hĺbky a výšky sedu,
- nastavenie výšky operadla,
- nastaviteľné podrúčky,
- základňa vyrobená z kovu,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 63 cm
- hĺbka: 63 cm
- výška: 117 - 125 cm
- výška sedu: 42 - 50 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 125 cm, 117 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 42 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |




