LOTUS je skvelé kreslo, dokonale prispôsobené našim potrebám, má priestranné, pohodlné sedadlo a tvarované operadlo, ktoré podopiera chrbát a poskytuje oporu bedrovej chrbtici. viac
LOTUS je skvelé kreslo, dokonale prispôsobené našim potrebám, má priestranné, pohodlné sedadlo a tvarované operadlo, ktoré podopiera chrbát a poskytuje oporu bedrovej chrbtici. Operadlo a sedák kresla sú vyrobené z perforovanej ekokože. Kancelárske kreslo Lotus má mechanizmus TILT, teda hojdací mechanizmus spájajúci sedák s zdvihákom a podnožou. Umožňuje nastaviť výšku stoličky, voľne ju hojdať a uzamknúť v pracovnej polohe. Užitočné sú tiež nastaviteľné podrúčky, ktoré je možné nastaviť aj podľa vašej výšky, a kolieska, ktoré zaistia nielen pohodlie, ale aj skvelú mobilitu, bez nutnosti vstávania.
Vlastnosti produktu
- moderný dizajn,
- dekorácia a funkčnosť,
- materiál: perforovaná eko koža,
- ľahko sa udržuje v čistote,
- TILT mechanizmus,
- módne farby,
- nastavenie výšky,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 63 cm
- hĺbka: 65 cm
- výška: 117 - 127 cm
- výška sedu: 48 - 58 cm

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 127 cm, 117 cm |
| Výška sedu | 48 cm, 58 cm |
| Hĺbka sedu | 47 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 65 cm |



