Kreslo PORTO 2 je mimoriadne elegantný a noblesný model otočného kresla, ktoré skvele zapadne do moderných kancelárií alebo kozmetických salónov. Biele čalúnenie je vyrobené z ekologickej kože, ktorá je odolná a veľmi ľahko sa udržuje v čistote. viac
Kreslo PORTO 2 je mimoriadne elegantný a noblesný model otočného kresla, ktoré skvele zapadne do moderných kancelárií alebo kozmetických salónov. Biele čalúnenie je vyrobené z ekologickej kože, ktorá je odolná a veľmi ľahko sa udržuje v čistote. Jemné prešívanie dodáva ďalšie kúzlo. Kreslo PORTO 2 je vybavené TILT mechanizmom, ktorý umožňuje plynulé nastavenie výšky sedadla bez nutnosti vstávania, aretuje operadlo vo zvislej polohe a umožňuje voľné hojdanie. Ďalšou výhodou kresla sú podrúčky, ktoré vám umožnia voľne si oprieť ruky a odľahčiť ich, rovnako ako ramená a paže. Päťlúčová základňa je vyrobená z kovu vo farbe chrómu a opatrená plastovými kolieskami určenými na mäkké povrchy.
Vlastnosti produktu
- skvelá kancelárska stolička,
- čalúnené ekokožou,
- kreslo má TILT mechanizmus,
- nastaviteľná výška sedadla,
- dve pevné podrúčky,
- nosnosť 90 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 53 cm
- hĺbka: 57 cm
- výška: 97 - 107 cm
- výška sedu: 49 - 59 cm

| Farba | biela |
|---|---|
| Výška | 97 cm, 107 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 40 cm |
| Šírka sedu | 44 cm |
| Šírka | 53 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 57 cm |





