Kreslo PRESTON je elegantné kancelárske kreslo čalúnené čiernou ekokožou, vybavené TILT mechanizmom umožňujúcim plynulé nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe a možnosť hojdania. viac
Kreslo PRESTON je elegantné kancelárske kreslo čalúnené čiernou ekokožou, vybavené TILT mechanizmom umožňujúcim plynulé nastavenie výšky sedadla, aretáciu operadla vo zvislej polohe a možnosť hojdania. Čalúnenie z ekokože možno ľahko čistiť a ľahko sa udržuje v čistote. Kancelárska stolička je dodávaná s kolieskami. Kreslo PRESTON je zárukou pohodlnej práce pri počítači, jeho atraktívny dizajn sa bude skvele vynímať v kancelárskych priestoroch aj vo vašej domácej pracovni. Tvarované operadlo a sedák, rovnako ako podrúčky čalúnené ekokožou sa dokonale prispôsobia užívateľovi a zaistia maximálne pohodlie.
Vlastnosti produktu
- kancelárske kreslo čalúnené ekokožou,
- TILT mechanizmus,
- možnosť hojdania,
- aretácia operadla vo zvislej polohe,
- nastaviteľná výška sedadla,
- pohodlné podrúčky,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 72 cm
- výška: 114 - 124 cm
- výška sedu: 49 - 59 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 114 cm, 124 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 59 cm |
| Hĺbka sedu | 49 cm |
| Šírka sedu | 53 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |








