Kreslo RELAX 2 je kancelársky model vyznačujúci sa masívnym pohodlným sedákom a profilovaným operadlom, ktoré drží chrbát v správnej polohe a poskytuje oporu chrbtici. Je čalúnená tmavo sivou látkou. viac
Kreslo RELAX 2 je kancelársky model vyznačujúci sa masívnym pohodlným sedákom a profilovaným operadlom, ktoré drží chrbát v správnej polohe a poskytuje oporu chrbtici. Je čalúnená tmavo sivou látkou, ktorá na rozdiel od ekokože prepúšťa vzduch a zabraňuje prilepeniu tela pri sedení. Pre väčšie pohodlie používa tento model mechanizmus TILT, ktorý umožňuje nastavenie stoličky podľa preferencií používateľa. Je možné nastaviť výšku sedadla a aretovať operadlo vo zvislej polohe. Mäkké čalúnené podrúčky navyše umožňujú voľné opretie paží, čím uvoľníte svaly paží a udržíte správne držanie tela.
Kancelárska stolička RELAX 2 je vybavená pogumovanými kolieskami, ktoré sa skvele hodia na tvrdé povrchy, ako sú dlaždice alebo panely. Chráni pred poškriabaním a pohyb kresla je oveľa tichší.
Vlastnosti produktu:
- pohodlná kancelárska stolička,
- sedák, operadlo a podrúčky čalúnené látkou,
- tmavo šedé čalúnenie,
- TILT mechanizmus,
- nastaviteľná výška sedadla,
- možnosť aretácie operadla,
- možnosť hojdania,
- gumové kolieska v cene,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 64 cm
- hĺbka: 75 cm
- výška: 110 - 118 cm
- výška sedu: 50 - 60 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 118 cm |
| Výška sedu | 50 cm, 60 cm |
| Hĺbka sedu | 52 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 75 cm |




