Šedá kancelárska stolička Rubio s podrúčkami osloví milovníkov ergonomických a minimalistických riešení. Prezentované kreslo skvele zapadne do usporiadania súkromnej pracovne alebo kancelárie. viac
Sivá kancelárska stolička Rubio s podrúčkami osloví milovníkov ergonomických a minimalistických riešení. Prezentované kreslo skvele zapadne do usporiadania súkromnej pracovne alebo kancelárie. Elegantné kreslo je umiestnené na podstavci v tvare kríža s kolieskami pre maximalizáciu pohyblivosti konštrukcie. Kancelárska stolička je vyrobená z čierneho polypropylénu a sivej látky, čo je materiál jemný na dotyk a ľahko sa udržuje v čistote. Kreslo Rubio s nastaviteľnými podrúčkami je vybavené TILT mechanizmom, ktorý umožňuje prispôsobiť nábytok individuálnym potrebám a preferenciám používateľa.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 66 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška: 101-109 cm
- výška sedu: 45-53 cm
Materiál:
- tkanina
- polypropylén
Dodatočné informácie:
- TILT mechanizmus

| Farba | čierna, sivá |
|---|---|
| Výška | 101 cm, 109 cm |
| Výška sedu | 45 cm, 53 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 52 cm |
| Šírka | 66 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 60 cm |









