Kancelárske kreslo SPIN 2 má ergonomický dizajn, ktorý sa vďaka svojim tlmeným farbám skvele hodí do miestnosti pre mládež alebo do súkromnej kancelárie. viac
Kancelárske kreslo SPIN 2 má ergonomický dizajn, ktorý sa vďaka svojim tlmeným farbám skvele hodí do miestnosti pre mládež alebo do súkromnej kancelárie. Model SPIN 2 je vybavený profilovaným operadlom a sedákom a tiež praktickými podrúčkami. Vnútro vyššie uvedených prvkov je čalúnený látkou, ktorej vysoká estetika je zdôraznená jemným prešívaním v tvare geometrických tvarov. Vonkajšia konštrukcia kresla je vyrobená z polypropylénu, čo je odolný materiál odolný proti poškriabaniu. Nábytok je umiestnený na pohyblivom podstavci tvorenom piatimi kolieskami - maximálna mobilita sa bude hodiť najmä pri práci. SPIN 2 má vstavaný TILT mechanizmus, vďaka ktorému môžete nastavovať výšku sedadla, rovnako ako meniť ďalšie parametre a prispôsobovať ich individuálnym preferenciám používateľa.
Vlastnosti produktu
- čalúnený látkovou látkou
- základňa a podrúčky z polypropylénu
- TILT mechanizmus
- nastaviteľná výška sedadla hore a dole
- možnosť hojdania
- možnosť aretácie operadla vo zvislej polohe
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 59 cm
- hĺbka: 62 cm
- výška: 99 - 106 cm
- výška sedu: 47 - 54 cm

| Farba | biela, sivá |
|---|---|
| Výška | 99 cm, 106 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 54 cm |
| Hĺbka sedu | 46 cm |
| Šírka sedu | 47 cm |
| Šírka | 59 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 62 cm |





