Texas je unikátne kreslo dokonale prispôsobené našim potrebám, má široké, pohodlné sedadlo a ergonomicky profilované operadlo z lícovej kože, ktoré podopiera chrbát a poskytuje oporu bedrovej chrbtici. viac
Texas je unikátne kreslo dokonale prispôsobené našim potrebám, má široké, pohodlné sedadlo a ergonomicky profilované operadlo z lícovej kože, ktoré podopiera chrbát a poskytuje oporu bedrovej chrbtici. Táto stolička má mechanizmus TILT, teda hojdací mechanizmus spájajúci sedák so zdvihákom a základňou. Umožňuje nastaviť výšku stoličky, voľne ju hojdať a uzamknúť v pracovnej polohe. Funkcia hore a dole umožňuje nastaviť výšku operadla bez toho, aby ste museli vstávať zo stoličky. Je vybavená kolieskami, ktoré sú vhodné na koberec alebo tvrdé povrchy.
Kreslá sú moderné, funkčné a ergonomické pracovné nástroje, vhodné do každej kancelárie. Navyše môžu zvýšiť efektivitu práce. Kancelárske kreslo Texas je kľúčovým prvkom každého pracoviska. Správne nastavená by mala zaistiť pohodlie pri práci a tiež nám umožniť relaxáciu po dlhých hodinách strávených pri pracovnom stole.
Vlastnosti produktu
- materiál: lícová koža,
- nastavenie výšky,
- otočné sedadlo,
- TILT mechanizmus,
- vybavená kolieskami pre mäkké povrchy,
- nastavenie sklonu,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka: 63 cm
- hĺbka: 75 cm
- výška: 112 - 122 cm
- výška sedu: 47 - 57 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 112 cm, 122 cm |
| Výška sedu | 47 cm, 57 cm |
| Hĺbka sedu | 48 cm |
| Šírka sedu | 50 cm |
| Šírka | 63 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 75 cm |





