Kreslo VIRE je mimoriadne kancelárske vybavenie. Sedák stoličky je čalúnený membránovou tkaninou a operadlo má vzdušnú sieťovinu umožňujúcu voľné prúdenie vzduchu. Táto stolička má mechanizmus TILT, teda hojdací mechanizmus spájajúci sedák so zdvihákom a základňou. viac
Kreslo VIRE je mimoriadne kancelárske vybavenie. Sedák stoličky je čalúnený membránovou tkaninou a operadlo má vzdušnú sieťovinu umožňujúcu voľné prúdenie vzduchu. Táto stolička má mechanizmus TILT, teda hojdací mechanizmus spájajúci sedák so zdvihákom a základňou. Umožňuje nastaviť výšku stoličky, voľne ju hojdať a uzamknúť v pracovnej polohe. Funkcia hore a dole umožňuje nastaviť výšku operadla bez toho, aby ste museli vstávať zo stoličky. Kancelárske kreslo VIRE je dokonale prispôsobené vašim potrebám, má priestranný pohodlný sedák a profilované operadlo, ktoré podopiera chrbát a poskytuje oporu bedrovej časti chrbtice. Je vybavená kolieskami, ktoré sú vhodné na koberec alebo tvrdé povrchy.
Vlastnosti produktu
- materiál sedadla a operadla z membránovej tkaniny a sieťoviny,
- nastavenie výšky,
- otočné sedadlo,
- TILT mechanizmus,
- nastavenie sklonu,
- nosnosť 100 kg,
- dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 102 kg
Rozmery:
- šírka: 61 cm
- hĺbka: 63 cm
- výška: 110 - 120 cm
- výška sedu: 44 - 54 cm

| Farba | sivá |
|---|---|
| Výška | 110 cm, 120 cm |
| Výška sedu | 44 cm, 45 cm |
| Hĺbka sedu | 45 cm |
| Šírka sedu | 49 cm |
| Šírka | 61 cm |
| Nosnosť | 102 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 63 cm |





