Čalúnené otočné kreslo ADRIANO 2 je perfektnou voľbou spájajúcou eleganciu s pohodlím. Jeho čalúnené sedadlo a operadlo poskytujú pohodlie počas dlhých hodín strávených prácou alebo štúdiom a vďaka mäkkému polstrovaniu je používanie stoličky príjemné a relaxačné. viac
Čalúnené otočné kreslo ADRIANO 2 je perfektnou voľbou spájajúcou eleganciu s pohodlím. Jeho čalúnené sedadlo a operadlo poskytujú pohodlie počas dlhých hodín strávených prácou alebo štúdiom a vďaka mäkkému polstrovaniu je používanie stoličky príjemné a relaxačné. Výškové nastavenie umožňuje prispôsobenie vašim individuálnym potrebám a zaisťuje ergonomické držanie tela. Stolička je vybavená mechanizmom TILT, ktorý umožňuje voľné hojdanie. Toto riešenie zaisťuje pohodlie a komfort aj po dlhých hodinách používania.
Pevná konštrukcia na kolieskach umožňuje ľahké premiestňovanie stoličky, čo je výhodné najmä v dynamických kancelárskych podmienkach. Čalúnená otočná stolička sa hodí do rôznych usporiadaní, od moderných kancelárií po domáce priestory. Dodávané v demontovanom stave.
Nosnosť:
- 100 kg
Rozmery:
- šírka 64 cm
- hĺbka 72 cm
- výška 107 – 113 cm
- výška sedu 49 - 55 cm

| Farba | čierna |
|---|---|
| Výška | 107 cm, 113 cm |
| Výška sedu | 49 cm, 55 cm |
| Hĺbka sedu | 51 cm |
| Šírka sedu | 51 cm |
| Šírka | 64 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Distribútor | HALMAR Sp. z o. o., ul. Centralnego Okręgu Przemysłowego 2, 37-450 Stalowa Wola (biuro@halmar.pl) |
| Hloubka | 72 cm |










